Kasa fiskalna z obudową antybakteryjną: zalety, dla kogo?

W czasach pandemii powinniśmy się posługiwać jedynie urządzeniami, które są sterylne i bezpieczne. Warto o tym pamiętać również przy wyborze kasy fiskalnej i postawić na model, który powoduje zahamowanie rozprzestrzeniania się bakterii. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o kasie fiskalnej z obudową antybakteryjną i dla kogo w szczególności jest ona przeznaczona.

Kasa fiskalna z obudową antybakteryjną

W sprzedaży można znaleźć najróżniejsze urządzenia fiskalne – od małych, przenośnych kas online, po nowoczesne drukarki fiskalne. Różnią się one nie tylko rozmiarami, liczbą dodatkowych funkcji, ale również obudową. Szczególnie interesująca wydaje się kasa fiskalna z obudową antybakteryjną, która w czasach pandemii może okazać się naprawdę dobrym wyborem. W obudowie takiego urządzenia zastosowano jony srebra, które blokują dalsze namnażanie się bakterii, dzięki czemu używanie antybakteryjnej kasy fiskalnej zmniejsza prawdopodobieństwo infekcji. A dla jakich branży w szczególności polecane jest to urządzenie fiskalne? Kto powinien je wybrać, aby zapewnić sobie komfortowa i bezpieczną pracę?

Kasa fiskalna z obudową antybakteryjną – dla kogo?

Kasa fiskalna z obudową antybakteryjną to dobry wybór dla lekarzy i przychodni, a także całej branży medycznej. Warto pamiętać, że od 2018 roku lekarze i dentyści są zobowiązani do ewidencjonowania sprzedaży swoich usług za pomocą urządzenia fiskalnego, nawet jeśli nie przekroczyli limitu obrotów. Dlatego kasa fiskalna z obudową antybakteryjną będzie dobrym wyborem zarówno dla przychodni, jak i gabinetów okulistycznych, internistycznych, dentystycznych, a nawet weterynaryjnych. Sprawdzi się również w przypadku osób świadczących usługi masażu, a także wszystkich innych, dla których szczególnie istotne jest bezpieczeństwo i higiena pracy.

Zalety kasy fiskalnej z obudową antybakteryjną

Zastosowana w tym urządzeniu obudowa antybakteryjna z jonami srebra, to tylko jedna z wielu zalet omawianej kasy fiskalnej. Ponadto to urządzenie posiada solidny, kolorowy wyświetlacz, który umożliwia pracę nawet w niskich temperaturach, sprawdzi się zatem również w wielu zakładach przemysłowych. Solidna obudowa tego urządzenia chroni również przed zabrudzeniem i zachlapaniem wyświetlacza. Dzięki specjalnej powłoce taką kasę fiskalną można obsługiwać nawet w rękawiczkach i to nie tylko chirurgicznych, ale również zimowych.

Wybór kasy fiskalnej

Wybierając kasę fiskalną dla lekarza, należy również zwrócić uwagę na jej wielkość. Kasy dla medyków, którzy często przemieszczają się w trakcie pracy powinny być przede wszystkim mobilne i stosunkowo lekkie. Warto również zadbać o długą żywotność akumulatora takiego urządzenia. Istotna jest również możliwość wpisania pełnej nazwy usługi (medyczne zwroty często są skomplikowane i długie) oraz wykonania kopii elektronicznej.

Warto zainwestować w kasę fiskalną, która będzie intuicyjna, odporna na zabrudzenia i będzie mogła długo pracować bez podłączenia do zasilania zewnętrznego. Wtedy możemy mieć pewność, że nasza praca przebiegnie w pełni bezpiecznie i komfortowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *