Koniec nudnych imprez integracyjnych

Eventy firmowe często kojarzą się z nudą i krępującymi sytuacjami związanymi z obecnością szefa. Zazwyczaj sytuacja wygląda tak: dopóki przełożony nie opuści pomieszczenia, nie można liczyć ani na swobodę, ani na dobrą zabawę. Ten krzywdzący zwyczaj na szczęście się zmienia. Nowoczesne podejście do tworzenia zespołu przynosi efekty w postaci zgranej grupy, która poza tym, że razem pracuje, to lubi także spędzać ze sobą czas.

DOBRY SZEF, TO NIEKONIECZNIE WYLUZOWANY SZEF 

Imprezy integracyjne są ważnym elementem budowania każdego zespołu. Co ważne, nie działa to w taki sposób, że im bardziej odjechany event, tym lepszym jesteś szefem. Imprezy firmowe nie powinny opierać się jedynie na zabawie. Każdy tego rodzaju wyjazd powinien kierować się zasadą: „najpierw praca, później przyjemność”. Nikt jednak nie powiedział, że owa „praca” nie może być odprężająca. Szkolenia przeprowadzane przed tzw. „czasem wolnym” mogą być zabawne i wciągające. Warto sięgnąć po case studies i dodatkowo przeprowadzić symulacje sytuacji, z którymi pracownicy mogliby spotkać się podczas swoich codziennych obowiązków. Mądry szef powinien do tego dorzucić gry i zabawy, które pozwolą zespołowi lepiej się poznać i zacieśniać więzy. Później przyjdzie czas na odpoczynek.

WYJAZD, KTÓRY NA DŁUGO ZAPAMIĘTAJĄ

Wycieczki firmowe przynoszą wiele korzyści. Zadowolony i doceniony pracownik, chętniej wypełnia swoje obowiązki. Na najlepsze imprezy integracyjne pomysły podsunie Ci obsługa Energylandii. W naszym wesołym miasteczku dostępnych jest kilka sal konferencyjnych, w których możesz przeprowadzić spotkanie z zespołem. Zapewniamy pełną obsługę takiego eventu. Oferujemy, np. dostęp do multimediów, a także katering z kawą i przekąskami. Po zakończonym szkoleniu grupa będzie mogła „podładować baterie”, korzystając z naszych atrakcji. Organizujemy niepowtarzalne imprezy dla pracowników. Każda z nich może charakteryzować się indywidualnie dobranym motywem przewodnim. Jeśli jednak nie zależy Ci na przebraniach, ani na dekoracjach, możecie po prostu oddać się zabawie w naszym lunaparku.

BUDOWANIE WIĘZI POPRZEZ ZABAWĘ

Wspólne pokonywanie strachu i kolejnych przeszkód, pozwala zbudować zaufanie. Twój zespół będzie mógł sprawdzić swoje nerwy na szalonych roller coasterach, które rozpędzają się nawet do 110 km/h. Przeżyjecie wspólne przygody podczas spływów wodnych, albo skosztujecie rywalizacji podczas bitwy z użyciem armatek wodnych. Gwarantujemy, że dzięki takiej zabawie stworzycie zagraną grupę. Warto organizować wyjazdy firmowe z jeszcze jednego, ważnego powodu. Tego typu imprezy pracownicze podnoszą morale zespołu. Pracownicy mogą poczuć się częścią firmy, która ich docenia i dla której ważne jest budowanie wzajemnych, pozytywnych relacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *