Plakaty dużych rozmiarów

Reklamy w formie plakatów towarzyszą nam każdego dnia. Widzimy je na przystankach autobusowych, w galeriach handlowych, na drzwiach budynków oraz w wielu innych miejscach. Niektóre z nich charakteryzują się bardzo dużym rozmiarem.

Wielkoformatowe plakaty są bardzo popularne u klientów zgłaszających się do drukarni z chęcią wydrukowania plakatu. Dlaczego? Ponieważ wielki format powoduje, że reklama jest doskonale widoczna z dużej odległości. A to sprawia, że jest ona skuteczniejsza.

Jak zamówić duży plakat reklamowy?

Jeżeli właśnie zastanawiasz się nad stworzeniem dużego plakatu, to na początku warto dowiedzieć się, jakie typy usługi możesz zamówić. Istnieją różne techniki druku plakatów wielkoformatowych, które gwarantują uzyskanie odmiennych efektów. Którą z nich wybrać? Wszystko zależy przede wszystkim od przeznaczenia plakatu, Twoich potrzeb i oczekiwań. W podjęciu właściwego wyboru na pewno pomogą pracownicy drukarni, np. drukarni JKB Print. Sprawdź ofertę druku plakatów wielkoformatowych na stronie https://www.jkbprint.pl/plakaty-wielkoformatowe

Najczęściej druk wielkoformatowy wykonuje się w technologii solwentowej, która zapewnia doskonałe odzwierciedlenie projektu graficznego, szczególnie pod względem kolorystycznym. Druk jest wyraźny, dobrej jakości i atrakcyjny cenowo, ze względu na zastosowaną technikę ekonomicznego zużycia tuszu.

Plakaty dużych rozmiarów

Rozmiar ma znaczenie

Poza samym rodzajem wydruku bardzo ważny jest także rozmiar, dlatego warto dowiedzieć się, na czym polega specyfikacja plakatów A1 lub B1. Rozmiar A1 jest zazwyczaj przez nas dobrze znany, ponieważ w życiu codziennym spotykamy się innymi formatami z grupy A, jak A4 – standardowa kartka papieru, czy A5 – rozmiar zeszytu szkolnego. W druku plakatów bardzo popularna jest również specyfikacja plakatów B1, która dotyczy dużego formatu i jest wykorzystywana przede wszystkim w tych projektach, które mają być dobrze widoczne, nawet z większej odległości.

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem wydruku dużego plakatu i nie wiesz, czy Twój projekt graficzny będzie się do tego nadawał pod względem technicznym lub masz jakieś inne pytania, to skontaktuj się z pracownikami nowoczesnej drukarni wielkoformatowej JKB Print. Możesz złożyć zamówienie osobiście lub przez internet. Istnieje także możliwość wykonania jednej, wzorcowej sztuki wydruku, przed zamówieniem całej serii plakatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *