Plan marketingowy leku na potencję dla mężczyzn

Leki na potencję dla mężczyzn są przepisywane w celu poprawy erekcji i leczenia zaburzeń erekcji (np. impotencji). Jednym z najczęściej przepisywanych leków na potencję jest sildenafil, znany również pod nazwą handlową Viagra. Inne leki na potencję to m.in. tadalafil (Cialis) i wardenafil (Levitra). Ważne jest, aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku na potencję skonsultować się z lekarzem, który podejmie decyzję o tym, który lek jest odpowiedni dla konkretnego pacjenta oraz określi dawkowanie i czas trwania terapii.

Nie wiesz w jaki sposób napisać plan marketingowy? Jest to jedno z narzędzi używanych do sprawnego zarządzania firmą. Znajdziesz w tym miejscu plan marketingowy przygotowany dla firmy sprzedającej lek na potencję dla mężczyzn.

Jak wygląda proces powstawania planu marketingowego i struktura dokumentu, możesz sprawdzić za darmo na stronie JakNapisac.com w artykule Jak napisać plan marketingowy? Poniższy przykład planu marketingowego powstał według wytycznych tam zawartych. Przeczytaj przykład planu marketingowego leku na potencję dla mężczyzn.

Uwaga! Zleć napisanie przykładu planu marketingowego dla dowolnego przedsięwzięcia. Zobacz tutaj.

Kompletny tekst: Plan marketingowy leku na potencję dla mężczyzn

Okładka

Spis treści


1. Wprowadzenie
2. Misja i cele marketingowe
   2.1. Misja i wizja
   2.2. Cele – SMART
3. Taktyki działań
   3.1. Strategia produktu
   3.2. Strategia ceny
   3.3. Strategia dystrybucji
   3.4. Strategia promocji
     3.4.1. Blog
     3.4.2. Strona produktowa
     3.4.3. Media społecznościowe
     3.4.4. Spoty promocyjne
     3.4.5. Artykuły sponsorowane
     3.4.6. Marketing szeptany
     3.4.7. Mailing
     3.4.8. Spotkania z pośrednikami sprzedaży
     3.4.9. Działania PR
4. Harmonogram działań
5. Procedury kontrolne i aktualizacyjne
Bibliografia
Spis tabel i wykresów

1. Wprowadzenie


Według szacunków w 2025 r. aż 322 mln mężczyzn będzie miało problem z erekcją. Chociaż leki na potencję odmieniły życie milionów mężczyzn, to impotencja jest nadal tematem tabu. Często zwiastuje ona inne choroby. Jeśli nieudany jest przynajmniej co czwarty stosunek, warto udać się do seksuologa lub urologa. Trwała niezdolność do stosunku przytrafia się coraz młodszym mężczyznom, nawet trzydziestoletnim. Udane życie seksualne to informacja o stanie zdrowia. Zaburzenia erekcji u mężczyzny 40-letniego najczęściej poprzedzają o rok zawał serca. Impotencja bywa skutkiem nie tylko choroby wieńcowej, ale także cukrzycy, nadciśnienia, otyłości brzusznej, nadmiernie wysokiego poziomu cholesterolu. Metod leczenia zaburzeń erekcji jest wiele, a wybór najlepszej zależy przede wszystkim od pierwotnej przyczyny. Ogromnym przełomem w terapii okazały się leki doustne (E. Nieckuła, W 2025 r. aż 322 mln mężczyzn…). Dostrzec można, że lek na potencję dla mężczyzn będzie produktem bardzo potrzebnym w nadchodzących latach.

Jednocześnie zwiększa się popularność Internetu jako medium umożliwiającego dotarcie do szerokiej grupy klientów, stosunkowo niskim kosztem. Z tego też względu podjęta została decyzja o zmianie dotychczas obowiązującej strategii marketingowej dla naszej marki, która polegała na wykorzystaniu tradycyjnych mediów oraz intensywniejszej działalności w Sieci. Jednocześnie chcemy zmienić wizerunek leku, tzn. z brutalnego gangstera, zamierzamy pokazywać mężczyzn takich jak nasi klienci, którzy są jednocześnie bardzo męscy, ale też można spotkać ich na co dzień.

Klauzula poufności: strategia zawiera informacje poufne. Można ją wykorzystać wyłącznie za zgodą właściciela do celów przez niego określonych.

To jest fragment tekstu. Zobacz resztę. Dostęp do całości możesz uzyskać na stronie przyklady.jaknapisac.com.

Zobacz cały przykład

Polecany poradnik – zawiera wzory i przykłady
Zobacz spis treści (PDF)

Jak szybko napisać plan marketingowy (EBOOK)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *