Plan marketingowy zakładu krawieckiego Szyte Firany

Potrzebny Ci plan marketingowy zakładu krawieckiego? Plan marketingowy to jedno z narzędzi używanych do sprawnego zarządzania firmą, dostarcza pomysłów odnośnie promocji i jej dynamiczniejszego rozwoju. W tym miejscu znajdziesz przykład planu marketingowego przygotowany dla zakładu krawieckiego „Szyte Firany”.

Jak wygląda proces powstawania planu marketingowego i struktura dokumentu, możesz sprawdzić za darmo na stronie JakNapisac.com w artykule Jak napisać plan marketingowy? Poniższy przykład planu marketingowego powstał według wytycznych tam zawartych. Przeczytaj przykład planu marketingowego zakładu krawieckiego.

Uwaga! Jeśli chcesz zlecić przygotowanie planu marketingowego zobacz tutaj.

Kompletny tekst: Plan marketingowy zakładu krawieckiego “Szyte Firany”

Okładka

Plan marketingowy zakładu krawieckiego Szyte Firany

Spis treści

Spis treści


Streszczenie
1. Analiza sytuacji
  1.1. Trendy rynkowe
  1.2. Analiza SWOT
  1.3. Analiza konkurencji
2. Strategia marketingowa
  2.1. Misja firmy
  2.2. Cele marketingowe
  2.3. Strategia produktu
  2.4. Strategia ceny
  2.5. Strategia promocji
  2.6. Dystrybucja
  2.7. Obsługa klienta
3. Finanse
4. Procedury kontrolne i aktualizacyjne
Spis tabel

Streszczenie

Streszczenie


Niniejszy plan marketingowy został opracowany na potrzeby zakładu krawieckiego „Szyte Firany”. Działalność firmy ukierunkowana jest na szycie firan i zasłon. Firma zapewnia klientom katalog wzorów, z którego mogą wybierać i zestawiać elementy według własnego uznania. W ofercie znajdują się także gotowe zestawy innych elementów dekoracyjnych (obrusy, serwety, narzuty, pościel, prześcieradła, ręczniki) dopasowane fasonem i kolorystyką do poszczególnych aranżacji. Dystrybucja odbywa się w miejscu oraz za pośrednictwem sklepu internetowego.

Firany i zasłony to idealne dopełnienie każdej aranżacji wnętrza. Z naszą ofertą, każdy dobierze taki wystrój okna, który doskonale wpasowuje się w klimat mieszkania. Klienci będą mieli możliwość zlecenia wykonana firan i zasłon według własnego gustu i upodobań. Będziemy wykonywać dekoracje okienne z własnych materiałów lub z materiałów dostarczonych przez klienta. W ciągu pierwszego roku działalności wprowadzimy także inne elementy wystroju wnętrz (m.in. narzuty, obrusy, serwety).

Wszystkie analizy zawarte w planie marketingowym opracowano na podstawie informacji udzielonych przez zleceniodawcę oraz badań własnych.

Klauzula poufności: plan zawiera informacje poufne i może być wykorzystany wyłącznie za zgodą zleceniodawcy do celów w nim określonych.

To jest fragment tekstu. Kompletny tekst znajdziesz na stronie przyklady.jaknapisac.com.

Zobacz cały przykład

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *